Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Sarah Berisha, e ftuar në “ABC e Pasdites”, ajo tregoi gjithçka, nga momenti kur mori ftesën për të qenë moderatore, te ndarja e lajmit me të atin dhe me të dashurin Dj PM.

Ajo u shpreh se ishte në dush në momentin që mori telefonatën për t’u bërë moderatorë.

“Telefonatën ma bëri Nada skénaristja, po bëja dush. Mendova se ishte posta. Më tha jam Nada, skénaristja e ‘Kosheres’, mendova se po bëja ndonjë personàzh të ftuar. Më tha doja të bëja një propòzim për moderimin e spektaklit dhe mbéta. Unë nuk është se kam eksperienca të mëhershme prandaj fola fillimisht me babin. Pastaj fola me PM-in që më tha: ‘Ke mbéshtetjen time për çdo gjë që do bësh”, u shpreh Sarah.

Më tej, ajo tha se pas publikimit të lajmit, komentet kanë qenë pozitive, por ka pasur edhe nga ato négative, të cilat do e ndihmojnë për të ecur përpara.

“Reagimet kanë qenë pozitive, ka pas edhe disa portale, komentet poshtë kanë qenë negative, po më shtyjnë që t’ia dalë mban dhe profesorit do ja vërtetoj që mundem.

Të them të drejtën e mendoja që mund të kisha oferta pune, po kaq shpejt jo, në një pozicion të tillë, sidomos te ‘Kosherja’ dhe në krah të Bes Kallakut”, shtoi bukuroshja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!