Eduard Kuçi u rikthye në “Për’Puthen” e mesa duket i rrémbeu direkte zemrën Ana Lleshit.

Në Prime-n e kaluar Ana e puthi Edin në buzë, i cili më pas pati një konflíkt me Erionin. Të dy thanë se konflíkti nuk ishte prej Anës, por Arjani nuk e besoi.

Kur Ana filloi të qànte, Arjani i tha se të vazhdojë të qàjë pasi ajo e ka fàjin dhe Ana u largua nga studioja.

Arjan Konomi- Edit: Do t'i kesh punët keq me mua, provoje dhe njëherë/ Çfarë e acaroi opinionistin? | BoldNews.al

Ditën e djeshme, Elona Duro, e cila zëvendëson Borën e sëmurë, tha se Ana nuk ndihet mirë dhe se ka menduar dhe të largohet nga programi bashkë me Edin.

Nga gjithë situata që u krijua në Prime dhe për faktin se Arjani iu kthýe kundra Anës, Edi e paska shàrë atë me fjalë të pista.

Gjatë një LIVE me Kozakun, ky i fundit e pyeti nëse është e vërtetë që e ka shaàë Arjanin dhe Eduardi e pohoi duke treguar çfarë ndodhi.

U habitem! Edi dhe Arjan Konomi do te bejne nje kenge?! - Loki Magazine

Edi tregoi se gjithashtu i ka hédhur mikrofonin.

Arjani kur foli dje nuk céku asgjë në lídhje me këtë temë dhe nuk tha asgjë as edhe për Eduardin.

Para se të hynte Edi dhe pas hyrjes së tij, Arjani u shpreh i gëzuar për rikthimin dhe Edi i thoshte “bro”. Dyshja kishte marrédhënie të mira.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!