Ballina Magazina Çfarë ndodhi në PërPuthen? Edi u rikthye në emision por Arjanin e...

Çfarë ndodhi në PërPuthen? Edi u rikthye në emision por Arjanin e paska share dhe gjuajtur me…(VIDEO)

Eduard Kuçi u rikthye në “Për’Puthen” e mesa duket i rrémbeu direkte zemrën Ana Lleshit.

Në Prime-n e kaluar Ana e puthi Edin në buzë, i cili më pas pati një konflíkt me Erionin. Të dy thanë se konflíkti nuk ishte prej Anës, por Arjani nuk e besoi.

Kur Ana filloi të qànte, Arjani i tha se të vazhdojë të qàjë pasi ajo e ka fàjin dhe Ana u largua nga studioja.

Arjan Konomi- Edit: Do t'i kesh punët keq me mua, provoje dhe njëherë/ Çfarë e acaroi opinionistin? | BoldNews.al

Ditën e djeshme, Elona Duro, e cila zëvendëson Borën e sëmurë, tha se Ana nuk ndihet mirë dhe se ka menduar dhe të largohet nga programi bashkë me Edin.

Nga gjithë situata që u krijua në Prime dhe për faktin se Arjani iu kthýe kundra Anës, Edi e paska shàrë atë me fjalë të pista.

Gjatë një LIVE me Kozakun, ky i fundit e pyeti nëse është e vërtetë që e ka shaàë Arjanin dhe Eduardi e pohoi duke treguar çfarë ndodhi.

U habitem! Edi dhe Arjan Konomi do te bejne nje kenge?! - Loki Magazine

Edi tregoi se gjithashtu i ka hédhur mikrofonin.

Arjani kur foli dje nuk céku asgjë në lídhje me këtë temë dhe nuk tha asgjë as edhe për Eduardin.

Para se të hynte Edi dhe pas hyrjes së tij, Arjani u shpreh i gëzuar për rikthimin dhe Edi i thoshte “bro”. Dyshja kishte marrédhënie të mira.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!