Sot gjatë puntatës ë “Për’puthen” u rikthye Bora Zemani, e cila ishte e inféktuar me Omicron prej disa ditësh.

Ajo u zévendésua nga një prej konkurrénteve, Ana Lleshi, ndërkohë që për disa ditë ishte vetë Elona Duro që moderoi programin, një personàzh që e kemi parë në rolin e opinionistes, duke dhënë komentet e saj rreth ngjàrjeve dhe dínamíkave të ndodhura gjatë spektaklit.

Bora Zemani u prít me hare nga studioja dhe plot duartrokitje. Ajo tregoi se ishte e sëmurë dhe se askush nuk i shpëton dot.

Gjithashtu falënderoi Elona Duron, e cila ka shoqëruar përputhasit dhe shikuesit gjatë këtyre ditëve.

Për ndjekësit në Instagram, ajo ka realízuar një video ku tregoi gjéndjen e saj shéndetésore, teksa shprehej se shpreson të rikthéhej sa më shpejt në emision.

“Faleminderit shumë për mesazhet që më keni dërguar. Unë kam qenë shumë sëmurë gjatë këtyre ditëve, me temperaturë të lartë, deri në dyzet, por ka nisur përmirësimi dhe shpresoj të jem sa më shpejt në Për’puthen. Ju puth fort të gjithëve, nga larg, që mos t’ju ngjis ndonjë gjë”, shprehet Bora, teksa e ëma i futet në dhomë për t’i sjellë antíbiotíkët.

Gjithashtu të gjithë sigurisht që i thanë se i kishte munguar.

I zuri vendin në Përputhen, Bora ka dy fjalë me Elonën: Kam qenë shumë  sëmurë, me temperaturë deri në 40 gradë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!