“Big Brother VIP Albania” po i vjen fundi dhe finalisti do të shpàllet të premten.

Moderatorja Ilda Bejleri, e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”, u pyet paksa edhe për raportin e krijuar mes Beatrixës e Donaldit.

Ajo u shpreh se Beatrixa nuk kishte arsye që të kërkonte falje për gjërat që ndjen, madje falje duhet të kërkonte Donaldi.

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, Ilda Bejleri: Ja kush duhet të kërkojë falje!- Goca & Gra - YouTube

“Unë nuk dua t’i futem detajeve se çdo gjë është personale sidomos në një raport mes dy njerëzve. Më ka ardhur kéq për Trixën në momentin që iu bë ai gjýqi skàndalòz dhe i thoshin të kërkonte falje. Nëse është dikush që duhet të kërkojë falje është ai djali!“

Sa i përket fituesit, Ilda është shprehur se e meriton Iliri për faktin se është një artist që nuk ka marrë asnjë meritë dhe vlerësim nga Shqipëria, përtej faktit se i ka dhénë shumë asaj.

Më tej moderatorja ka treguar, se Ilir është edhe mik i mirë i vëllait të saj, i cili është po ashtu balerin në Itali.

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, Ilda Bejleri ka dy fjalë për Trixën – Lajmi.net

Tashmë zyrtarisht finalistë janë aktori Donald Veshaj, balerini Ilir Shaqiri, modelja Beniada Nishani dhe moderatorja Einxhel Shkira.

Katër banorët e mbetur janë në garë për çmimin kryesor prej 115 mijë eurosh, fitues do të shpallet në finalen e madhe që mbahet më 18 shkurt.

Kujtojmë që formati i “Big Brother VIP” u rikthye pas katër vitesh dhe për herë të parë pjesë e tij u bën personàzhe të njohura.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!