Arjan Konomi ka një raport shumë të mirë me Bora Zemanin si kolegë prej dy vitesh të emisionit të dashurisë “Për’Puthen”.

Teksa ai ka shprehur hapur konsideratën dhe vlerësimin për moderatoren, së fundmi, ai ka komentuar lídhjen që ajo ka patur me Donald Veshajn.

Nëpërmjet një videoje ‘live’ në “TikTok”, Arjan Konomi ka ndàrë disa detaje lídhur me marrédhénien e tyre, ku ka théksuar se e dintë shumë mirë që ata do të ndàheshin.

Arjan Konomi reagon për herë të parë ndaj marrëdhënies Bora-Donald, ja ç' thotë

Kjo për shkàk se, sipas tij, at më shumë kanë qenë të ndàrë se sa të lidhur.

“E kisha menduar ndarjen e Donaldit nga Bora. Në fakt ata ishin ndàrë disa herë të tjera përpara.

Nuk kanë qenë 3 vjet gjithë kohës bashkë. Bilës kur ka filluar ‘Për’puthen’ ata ishin të ndarë. Pas disa muajsh, janë bashkuar prapë.

Arjan Konomi nxjerr të pathënat e dyshes Donald-Bora: Kanë qenë më shumë… - GIJOTINA

Kanë qenë më shumë të ndàrë se sa të lídhur. Janë bashkuar për ca kohë, pastaj ndarja tjetër ka qenë nga prilli i këtij viti.”- është shprehur ai.

Rikujtojmë se kjo nuk është hera e parë që opinionisti ka dhënë komentin e tij lídhur me dyshen.

Më herët ai është shprehur se nuk e ka patur shumë qejf Donaldin, duke thënë se nuk e shikonte dot Borën me të.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!