Tashmë, vetëm pak kohë na kanë mbetur nga finalja e madhe e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”, teksa numri i banorëve është mínímízuar dhe në garë kanë mbëtur vetëm 6 konkurréntë.

Me uljen e gjàkràve dhe qetësinë e krijuar së fundmi, një video brenda shtëpisë është bërë “vírale” në rrjet, ku bëhet fjalë pikërisht për një video ku Monika Lubonja dhe Einxhel Shkira shkémbéjnë puthje me njëra-tjetrën.

Einxhel ka befàsuar me veprimin e saj teksa ka puthur në buzë Monikën. Nuk dihet ende nëse janë lojëra nga banorët, ndërsa pak ditë kanë mbétur nga finalja.

VD- Plas në Big Brother! Pas Ilirit dhe Arjolës, Einxhel puth në buzë Monikën – Dosja AL

Puthja e tyre ishte e shpejtë dhe pa asnjë reàgim pa banorët.

Rikujtojmë se së fundmi ishte Iliri ai i cili ka shkémbyer puthje me Arjolën, për shkàk të sfídës së filmit nga “Vëllai i Madh”, i cili kujdeset që të orgànízojë mënyra nga më të ndryshmet që banorët e mbetur të argëtohen dhe të kalojnë sa më shumë kohë cilësore në ditët e tyre të fundit në rrugëtim.

Rikujtojmë se në “PRIME”-n e natës së së premtes, Arjola ishte e elímínuara e rradhës nga formati në nomínim me Donaldin, Einxhel dhe Beniadën, edhe pse aktorja e njohur pati biletën e kthimit, që i mùndësojë asaj rikthimin brenda shtëpisë, për të vazhduar kështu garën e çmimit të madh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!