Producentja Sara Hoxha paralajmëroi se pas mbarimit të “Big Brother VIP Albania” do të ketë edhe tre puntata të tjera post “Big Brother VIP”, ku të gjithë pyetjet e publikut do të marrin përgjigje.

Mbrëmjen e sotme janë duke u xhíruar puntatat e post “Big Brother VIP”, por duket se nuk kanë shkuar dhe aq mirë sa prítej, pasi ka pasur shumë debàt mes ish-konkurréntëve.

Mësohet se në studio ka plàsur debàte mes Fifit dhe Arjolës, Einxhelit, Semit e Arditit.

Pas kësaj thuhet se Fifi ka vendosur të lérë spektalkin e të largohet menjëherë, ndonëse Arbana është shprehur pas publicitetit se këngëtarja u largua pasi nuk ka qenë në gjéndje të mirë shéndetésore.

Por nuk ka mbaruar me kaq, pasi gjithashtu thuhet se një debàt tjetër ka nisur mes Antonelës dhe Big Mamës, ku kjo e fundit është larguar nga spéktakli.

Ky post “Big Brother VIP” duket se nuk ka nisur aspak mirë. Kujtojmë që mësohet se edhe aktori Donald Veshaj e këngëtarja Beatrix Ramosaj, nuk do të jenë pjesë e emisionit.

Big Mama tells the meeting with Antonella after her departure from BBV: She  made me a bully - POLITIKOFF

Vëllezërit Veshaj janë përplàsur me produksionin e Top Channel, pas shpàlljes së Ilir Shaqirit si fitues.

Si rrjedhojë Donaldi ka fshírë nga Instagrami emisionin që iu bë dhuratë nga produksioni, i titulluar “Më Lër të Flas”.

Këtë emision ai do ta moderonte me vëllain e tij, Romeo Veshaj, por duket se edhe ky i fundit ka héqur dorë nga projekti, duke bërë të njëjtin veprim si Donaldi.

Gota News Albania - Arjola shprehet e zhgënjyer nga Fifi: "Nuk më bën sens  që…"

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!