Ballina Magazina Beniada habit me deklaratën e tij: Kam qenë e lídhur 7 vite...

Beniada habit me deklaratën e tij: Kam qenë e lídhur 7 vite me lojtariun e Juves, për pak…

Mbrëmë “Vëllai i Madh” u ka dërguar një zarf banorëve përmes të cilit ftoheshin që të tregonin historitë e tyre të dashurisë duke qenë se jemi në muajin e dashurisë.

Ajo që më pak ka folur për dashuritë e saj, Beniada ka surprizuar me rrëfimin, duke deklaruar se ka qenë e lídhur për 7 vite me futbollistin e Juventusit dhe ish kapitetin e Milan, Matia De Sciglio.

Moidelja tregoi se ka qenë e lídhur me të në kohën kur ai lunate për “Djállin”, teksa rréfen se lídhjen e ka nisur në moshën 16-vjeçare.

Beniada tha: “Ai çuni tjetër më kujton një kohë shumë të bukur kur unë isha e vogël, e pafajshme. Më kujton një pjesë të Beniadës kur ishte e vogël.

Kam pasur lídhjen më të rëndësishme të jetës sime nga 16 deri në 23 vjeçe.

Kam qenë e lídhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa të ndahem.  Jam e sigurtë që ai po më ndjek ende dhe më do ende…”Daily Star: Fotot seksi të mbesës së Nishanit që kërkon të joshë tifozët e  Juves – Lapsi.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!