Ditën e sotme këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj postoi disa Instastory ku akùzonte Balina Bodinakun për shpífje, pasi në mesazhet e publikuara opinionistja shprehej se këngëtarja ishte larguar me të dashurin drejt Dubait

Për ngjàrjen reàgoi dhe Balina e cila u shpreh se kjo është gjëja më absùrde që i ka ndodhur së fundmi.

Opinionistja thotë se në këtë pikë është shkélur privatësia e saj dhe jo e Beatrix-ës, e cila ka vendosur të shpërndajë biseda personale.

Bali

Balina sqaroi se biseda është bërë me një adresë fallco. Ajo ka menduar se po flet me një person që e njeh kur në fakt ka qenë një i panjohur.

“Është gjëja më absùrde që më ka ndodhur këto kohë. Akùzat për përbaltje të imazhit dhe përdorim të komunikimeve personale, më takojnë mua. Ky është një komunikim nga Instagrami im personal me një person qe mendoja se e njihja, por në fakt ishte një account fàllco (as me Beatrix, siç është kuptuar nga disa). Nuk është një komunikim publik; publik zgjodhën ta bëjnë kushdo qe shkéli ligjin duke shkélur privatësinë e komunikimit tim. Për më tepër, aty nuk ka asnjë deklaratë ku unë të pretendoj fare është e vërtetë, apo jo. Kush dëshiron ta shohë, e sheh. Kush dëshiron ta përdorë, do e përdorë gjithsesi. Në këtë pike jam unë që më është prekur privatësia. P.S. është komunikim personal dhe si I tille nuk ka asnjë lidhje me produksionin.”- ka shkruar Balina në Instastory.

Bali

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!