Artistja e njohur, Beatrix Ramosaj, edhe pse është larguar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, nuk ka réshtur së qenuri suportuese ndàj Donaldit.

Mesa duket debàti që Einxhel ka pasur me Donaldin, ka sjellë më pas edhe distancimin e këtij të fundit ndaj banorëve të tjerë.

Einxhel nuk ka hezítuar të bëjë íroní për faktin se ai qëndron i distancuar dhe i mërzítur.

Pranë tij kanë qenë Beniada dhe Monika, për të cilat Einxhel thotë: “Të rrinë me të se është i mërziíur”.

Me anë të një postimi në Instastory, këngëtarja përkrah aktorin dhe shkruan se është më i vërteti aty brenda dhe se ai duhet të qëndrojë i fortë. Ajo e përfundon shkrimin e saj duke thënë se do të ishte me të deri në fund.

“Ti i ha shérrét e debàtet për mëngjes. Je më i vërteti aty brenda. Qëndro i fortë! With you till the end! (Me ty deri në fund)”– shkruan Beatrix Ramosaj.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!