Arjola Demiri është komentuar shumë së fundmi për shkàk të puthjes së saj me Iliri Shaqirin si rrjédhojë e provës javore ku duhet të rikrijonin skénat e një filmi të caktuar.

Teksa kjo gjë ka shkàktuàr shumë bujë, aktorja ka reàguar për herë të parë së fundmi që nga dalja e saj nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

E ftuar në emisionin “Ndryshe”, Arjola ka folur gjatë lídhur me eksperíencën e saj në format, ku është shprehur gjithashtu se me Ilirin ka krijuar një marrédhénie të sinqertë që présin ta ruajnë edhe pértej përfundimit të emisionit.

Puthja Ilir-Arjola, reagimi i Sabianit: Po aktrojnë, edhe unë do  puthesha... – Dosja AL

“Që ta merrni vesh të gjithë, Iliri dhe familja e Ilirit janë bërë me gocë 37 vjeçe, Sabiani është vëllai i Ilirit, unë jam motra.

Unë mbéshtés Ilirin, sepse edhe Iliri më ka mbéshtétur mua. Kjo “Me ty deri ditën e fundit” është shprehja e Ilirit për mua.

What happened between them? Arjola Demiri throws the cake on Ilir Shaqiri's  face (VIDEO) - Gossip

Ma ka thënë tre ditë pasi kam hyrë në shtëpi. Kemi pasur një marrédhénie që erdhi duke u rritur natyralisht, pa sforcime. Një miqësi e sinqertë, e hapur.

Puthja ishte një lojë, unë putha të gjithë gocat në buzë e nuk u bë nami, për Ilirin u bë nami. Se shqiptarët ashtu thonë, e puthi vëllain në buzë.”- ka thënë ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!