Sot në “Fan Club” disa nga ish-banorët kanë dhënë komentet e tyre përse Donaldi duhet të fitojë “Big Brother VIP Albania”.

Ndër ata që folën ka qenë edhe aktorja, Arjola Demiri, e cila u shpreh se Donaldi është shtrydhur më shumë seç duhet për suksesin e vet.

Ajo gjithashtu u shpreh se ai i ka pérdorur të gjithë, madje edhe miqtë e tij për famë, pasi sipas saj aktori është i etur për sukses.

Tull things in the head" / Debated fiercely with Arjola about Ilir, Donald makes drastic decision towards the actress - Gossip

Aktorja tha edhe që Donaldi ka bërë heroin me të gjitha vajzat e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Arjola: Ai djalë është shtrydhur më shumë sesa duhet. Ka bërë gjëra në këtë program, por protagònizmin e ka marrë dashje pa dashje, me meritë, ose pa meritë. Donaldi ka pasur shumë stràtegji. Dhe miqtë i ka përdorur që të gjithë për suksesin dhe famën e vet sepse është i etur për sukses. Ka përdorur çdo lloj guri, me Sarën me Semin, me Egzonën. Ka bërë héroin me të gjitha. Donaldi gabimin më të madh e ka bërë kur doli kundër Einxhelin. I ka ndihmuar njerëzit vetëm për strategjinë e vet.

I also know you from Bora, she made you famous" / Arjola bluntly says after  the show, Donald turns revolted and gives the answer he did not expect -  Gossip

Tashmë zyrtarisht finalistë janë aktori Donald Veshaj, balerini Ilir Shaqiri, modelja Beniada Nishani dhe moderatorja Einxhel Shkira.

Katër banorët e mbetur janë në garë për çmimin kryesor prej 115 mijë eurosh, fitues do të shpallet në finalen e madhe që mbahet më 18 shkurt.

Kujtojmë që formati i “Big Brother VIP” u rikthye pas katër vitesh dhe për herë të parë pjesë e tij u bën personàzhe të njohura.

Ik mo p ** dhu" / Donald explodes for Arjola and leaves nothing unsaid:  What kind of woman are you, does it suit you? (VIDEO) - Gossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!