Arbër Hajdari është një nga figurat më të dashura nga publiku për shkàk të fondacionit bamirës në të cilin ai bën pjesë duke ndihmuar jetë në névojë.

Së fundmi, ai është përfolur shumë si rrjédhojë e rolit të tij si anàlist në reality show-n “Big Brother VIP Albania”, ku është cilësuar për qendrimet e tij objektive e krítíke.

Ndërkohë, ditën e sotme, më datë 16 shkurt, Arbri ka festuar ditëlindjen e tij të 28-të.

Arbër Hajdari feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Arbana Osmanit  (FOTO) Kështu, të gjithë miqtë e të afërmit e tij e kanë uruar nëpërmjet ‘story’-ve në “Instagram”, duke treguar vlerësimin e madh që kanë për të.

Një ndër to ka qenë dhe moderatorja e “Big Brother VIP” Arbana Osmani e cila ka publikuar disa foto së bashku me Arbrin.

“Happy birthday @arberhajdari, ke qenë super opinionist por sëipe për të mësuar kush do të të zévéndésojë vitin tjetër”- ka shkruar ajo.

Në ditëlindjen e tij, Arbana Osmani prezanton Arbër Hajdarin me  opinionistin e "Big Brother VIP 2" (FOTO LAJM) - Albeu.com

Arbri është përgjigjur duke e falenderuar për enérgjíne e saj pozitive.

“Arbana, faleminderit shume per urimin, faleminderit dhe per gjithe enérgjíne positive qe te karakterizon”- është përgjigjur ai.

Ndërkohë, në fund të postimit shfàqet një video regjisorit Eduart Grishaj dhe Sara Hoxhës të cilët janë ulur në panélin e studios. Me shaka ajo thotë se ata do ta zévéndésojnë Arbrin vitin e ardhshëm.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!