Emisioni më i ndjékur në Shqipëri, është drejt fundit. Edhe dy javë kanë mbetur nga finalja e madhe, ku pjesë e garës janë ende Donaldi, Beniada, Iliri, Monika, Arjola dhe Einxhel.

Ndonëse më pak veta, gjërat kanë qenë shumë të tensíònuara mes banorëve, për shkàk të debàtit që ka nisur nga Donaldi dhe Einxheli, duke krijuar kështu një farë krísjeje dhe distance mes konkurréntëve.

Por Arbana, me anë të një InstaStory në Instagram, na ka lajmëruar që ka vendosur t’i bëjë një surprízë shumë të bukur banorëve.

Arbana Osmani surprizon banorët duke hyrë brenda shtëpisë së “Big Brother  Vip” - Top Channel

Prej kohësh tashmë Arbana Osmani u kishte premtuar konkurréntëve se do të gatuante një vakt të shijshëm për ta.

Ditën e sotme Arbana ka përgatitur drekën për ta duke iu gatuar një shumëllojshmëri pjatash.

“Dhe tani do nis gatimin për yjet. Ata do ta kenë surprízë”- shkruan moderatorja e emisionit në InstaStory, ndërkohë që shpjegon se çfarë ka gatuar për ditën e sotme.

Ky gjest i ka gëzuar jashtë mase gjashtë banorët, të cilët sot kanë drekuar të gjithë bashkë, pas shumë ditësh që kanë qëndruar në distancë.

Kujtojmë se debati mes Einxhelit dhe Donaldit nisi për shkàk të disa hesapeve të vjetra.

Einxhel u shpreh se aktori nuk e ka paguar për katër muaj, duke çùar kështu në një kònflikt mes të dyve, Edhe kur Donaldi kërkoi një shpjegim për hapjen e kësaj teme, ai nuk mori përgjigje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!