Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj vazhdojnë të mbéten çifti më i përfolur i “Big Brother Vip”, dashuria e të cilëve lindi brenda mureve të shtëpisë në sytë e të gjithë shqiptarëve.

Disa puntata më herët, Beatrix u eleminua nga gara duke e lénë Donaldin “vetëm” në bétéjën e tij në shtëpi, teksa të dy janë shprehur se mezi po présin ta takojnë njëri-tjetrin kur të dalin.

Për Trixën, përbàllja me realitetin jashtë ishte e vështírë, bashkëngjít këtu edhe komentet negàtive të një pjese të publikut që ende dëshironin ta shihnin Donaldin me Bora Zemanin.

Nuk është 'kunati'!Anxhelina Hadërgjonaj s'ka të preferuar Donaldin në “BB  VIP”, mbështet.. – Dosja AL

Siç këngëtarja ka treguar, dy personat që e kanë ndihmuar më shumë, i kanë dhënë më shumë forcë dhe i kanë qëndruar pranë këto ditë jo fort të lehta, kanë qenë vëllai i saj Alban Ramosaj dhe kushërira Anxhelina Hadërgjonaj.

Me siguri, të gjithë prisni që Anxhelina të jetë mbéshtétésja e të dashurit të Trixës në “BB VIP”.

Mbase është, por ajo ia uron fitoren dikujt tjetër.

ANXHELINA PAJTOHET ME BEATRIXIN? Këto fjalë në Instagram duket sikur i  dedikohen kushërirës – AlpeGossip

Në story-n e saj, Anxhelina ka shpërndàrë foton e Beniada Nishanit, në të cilën shkruhet:

“Le të fitojë njëherë e mira, e qeshura, e bukura”.

Krahas postimit, Anxhelina ka vendosur emojin e një kupe, duke lénë të kuptohet se po shpreson që Beniada të jetë fituese.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!