Bashkëshortja e fituesit të “Big Brother VIP Albania”, Emanuela, në një intervistë për emisionin “Breaking” ka rréfyer se si e përjetoi rrugëtimin e bashkëshortit të saj, por edhe ditët e para me të pas daljes nga shtëpia.

Ajo u shpreh se ende nuk e ka kuptuar që “Big Brother VIP” përfundoi, pasi sipas saj, ka qenë një rrugëtim i mrékullueshëm.

Emanuela gjithashtu tregon se ajo që i bëri më shumë përshtýpje është momenti kur Iliri doli për të gjétur vajzën e tij.

Ndeze dritat e shtëpisë dhe i fike”, gruaja e Ilir Shaqirit reagon pas fitores së “Big Brother VIP”

“Në realitet ende malléngjéhem, ende nuk e kam kuptuar mirë që përfundoi, ka qenë një rrugëtim i mrékullueshëm. Momenti kur unë e takova brenda shtëpisë ishte një surprízë e réndésishme sepse unë i théksova, i thashë që do e ndjék kudo, qoftë dhe në kthimin në Shqipëri. Ishte një rrugëtim i véshtirë për mungesën e familjes, por ajo që më bëri përshtýpje më shumë, ishte momenti kur doli dhe po përpíqej të gjente vajzën. Pasi nuk e gjeti ishte i shqétësuar për të më pyeti ku është”, tha Emanuela.

Përveç kësaj, ajo tregoi edhe mënyrën se si e përjetoi vajza e tyre Emily, fitoren e babit të saj.

Ajo nuk mundi të ishte pranë të atit dhe pjesë e studios, pasi kishte rezultuar pozitive me COVID dhe duhet të kàràntinohej për t’u kujdésur për veten.

Emanuela Archives - Priza.al

“Ajo u ndje shumë e lumtur sigurisht, por dhe e mërzítur që nuk ishte këtu për ta përjétuar nga afër. Megjithatë, po bëjmë gjithçka gati që ajo të vijë këtu dhe ta takojë Ilirin dhe të përjetojë nga afër të gjitha emocíonet”, tha tregoi Emanuela.

Emanuela foli dhe për planet e të ardhmes, ndërsa tregoi se do i pëlqente shumë të jetonte në Shqipëri.

“Unë e dua Tiranën, Shqipërinë, vendet, detin, natyrën, njerëzit janë fantastikë, kuzhinën, nuk e kam pròblem të jetoj në Tiranë. Por nuk kemi ende një projekt të sigurt sepse gjithçka ndodhi shumë shpejt”, tha aktorja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!