Raporti mes Dj Dagz dhe Einxhel ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, teksa   ende nuk dihet se çfarë po ndodh midis tyre.

Dyshimet për një marrëdhënie më të fortë se miqësia janë ngrítur akoma më shumë pas daljes së Dj PM dhe Dj Dagz, ku Einxhel ka reaguar e përlotur e plot emocíon, një anë që nuk e kishim parë më parë tek moderatorja.

Kështu, me ríkthímin e Arbrit në shtëpi, marrëdhënia e tyre duket sikur është në një hap më të réndésishëm.

Einxhel i drejtohet Dagz-it: Nuk po të mbaj me zor

Ditën e sotme, ata kanë kaluar një nga momentet më íntíme brenda shtëpisë.

Dyshja e kanë nisur ditën pranë njeri-tjetrit, ku Dj Dagz i afrohet moderatores dhe i dhuron disa pérkédhelje. Momenti i tyre ka vijuar duke shkémbyer një puthje romantike.

Pas puthjes, dyshja ka buzëqeshur dhe i kanë dhùruar njeri-tjetrit një përqafim të ngrohtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!