Nëse jeni ndjékës i “Big Brother VIP” me siguri ju kanë marrë vëmendjen xhinsat e Donaldit.

Si duket edhe ai si të gjithë ne ka një veshje të preferuar që e vesh shpesh dhe në rastin konkret janë pantallonat.

Donaldi i ka veshur ato në disa spektakle radhazi e po ashtu edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

E duke qenë se çdo gjë komentohet në këtë reality-show edhe pantallonat e Donaldit janë komentuar shumë dhe pérdoruesit e rrjeteve sociale kanë bërë batuta me to.

Kishte edhe nga ata që pyesnin se përse Donaldi i vesh gjithnjë xhinset. Dhe më në fund, Romeo ka zbùluar “arsyen”.

Donaldi i ka dërguar pantallonat në shtëpi dhe Romeo nuk mùnd të mos e përdorte këtë gjë për një video shumë funny.

Xhinset e famshme të Donaldit paskan një "mallkim" dhe

Ai thotë se ka marrë pantallonat që mbartin “një màllkim” dhe ndryshe nga Donaldi nuk i ka veshur por i merr kudo.

“Përshëndetje, si kaluat? Sot është një super ditë. Donaldi na dërgoi diçka ne në shtëpi. Çfarë dërgoi do thoni ju? Xhinset e Donaldit! Ai djali nuk ka faj, këto xhinse mbarti me të vërtetë një màllkim. Janë të màllkuàra, duhet t’i veshësh patjetër më besoni! Ndryshe nga Donaldi, unë u tregova i fortë dhe nuk i vesha. Por i mora me vete. Janë të màllkuàra ato mund të dëgjojnë çdo gjë!”- thotë ai në video.

Epo tani që e mësuam pse i vishte gjithnjë Donaldi këto xhinse të gjithë mùnd të flemë të qetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!