Ballina Magazina Xhinset e Donaldit paskan një màllkim dhe këtë na e konfirmoi Romeo...

Xhinset e Donaldit paskan një màllkim dhe këtë na e konfirmoi Romeo (VIDEO)

Nëse jeni ndjékës i “Big Brother VIP” me siguri ju kanë marrë vëmendjen xhinsat e Donaldit.

Si duket edhe ai si të gjithë ne ka një veshje të preferuar që e vesh shpesh dhe në rastin konkret janë pantallonat.

Donaldi i ka veshur ato në disa spektakle radhazi e po ashtu edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

E duke qenë se çdo gjë komentohet në këtë reality-show edhe pantallonat e Donaldit janë komentuar shumë dhe pérdoruesit e rrjeteve sociale kanë bërë batuta me to.

Kishte edhe nga ata që pyesnin se përse Donaldi i vesh gjithnjë xhinset. Dhe më në fund, Romeo ka zbùluar “arsyen”.

Donaldi i ka dërguar pantallonat në shtëpi dhe Romeo nuk mùnd të mos e përdorte këtë gjë për një video shumë funny.

Xhinset e famshme të Donaldit paskan një "mallkim" dhe

Ai thotë se ka marrë pantallonat që mbartin “një màllkim” dhe ndryshe nga Donaldi nuk i ka veshur por i merr kudo.

“Përshëndetje, si kaluat? Sot është një super ditë. Donaldi na dërgoi diçka ne në shtëpi. Çfarë dërgoi do thoni ju? Xhinset e Donaldit! Ai djali nuk ka faj, këto xhinse mbarti me të vërtetë një màllkim. Janë të màllkuàra, duhet t’i veshësh patjetër më besoni! Ndryshe nga Donaldi, unë u tregova i fortë dhe nuk i vesha. Por i mora me vete. Janë të màllkuàra ato mund të dëgjojnë çdo gjë!”- thotë ai në video.

Epo tani që e mësuam pse i vishte gjithnjë Donaldi këto xhinse të gjithë mùnd të flemë të qetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!