“Trixës i thotë ‘daashuria e tij’, por Donaldi e ka mendjen te Bora”!

Donaldi vazhdon ta befasojë publikun, por këtë herë vëllai i tij Romeo me veprimet e tij, duke treguar shumë me postimet që bën nga llogaria personale e Donaldit.

Së fundmi, ai ka publikuar një video në rrjetet sociale teksa i ka dhurar përkrahje këngëtares, Beatrix Ramosaj.

Ndërkohë, Donaldi edhe pse ka nisur një lídhje të re dashurie ende mban në profilin e tij zyrtar në Instagram videon e momentit të puthjes së tij me moderatoren, Bora Zemani.

Bora Zemani removed Beatrix Ramosaj from Instagram, here is how the singer  reacted - Gossip

Fansat nuk e kanë pritur mirë këtë postim pasi në profilin e Donaldit ndodhet gjithashtu edhe videoja e shumëpërfolur ku Donaldi është puthur me Bora Zemanin brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

“Po pasi postove kte, i bíe ta héqesh videon me borën”, ishte një koment

”Me shum ka nje vidio e Bores klikime me donaldin sesa krejt vidiot sebashku Te asaj víktímízímt @beatrixramosaj me Donaldin… Shihe Realitetin”.

Bora nuk ndihet mirë pas situatës Donald-Beatrix! Sapo refùzoj të  prezantojë…(VIDEO) – Juda.al

“Do jet femra me e pòshtër në planet nese @borazemani kthehet me nje mashkull si ti, një Donald që në instagramin e tij mban Borën dhe një Donald që në instagramin e tij poston Beatrix, apo ska problem qe asajt vajzes ja mori ftyren para një Shqiprie të tërë”, ishin disa nga komentet.

Pavarësisht këtyre veprimeve të Donaldit, Bora ka zgjedhur heshtjen duke mos komentuar asgjë.

Çfarë po ndodh?! Beatrix lexon letrën e Borës për Donaldin dhe shpérthén në  lòt?! (VIDEO) – Juda.al