Beatrix la shtëpinë e “Big Brother VIP” javën që lamë pas dhe duket se ka kaluar disa ditë të vështira.

Ajo nuk ka bërë asnjë dalje publike dhe njerëzit pranë saj kanë treguar se po kalon një gjendje emocíonale dhe psíkologjíke të rénduar.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” mbrëmjen e sotme, Sabiani është pyetur nëse ka patur kontakt me Beatrixën pas daljes së saj nga shtëpia.

Ai ka treguar se janë takuar natën e spektaklit dhe më pas ka folur me Antigonën, nënën e saj, e cila i ka treguar se Beatrix është mirë dhe në gjéndje të stabílízuar por normalisht i duhet pak kohë të marrë veten nga ndryshimi.

Gjithashtu ai ka treguar se e ka patur Beatrixën si vajzën e tij brenda shtëpisë dhe jo vetëm.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Beatrix reàgoi për herë të parë në rrjetet sociale ku përmes një postimi shkroi se gjitha ndjésitë e saj po i hedh në letër për të prodhuar muzikë. Beatrix shkruante mes të tjerash se nëse Donaldi do ia zgjaste dorën të hídheshín, do vepronte sërish njësoj.

Beatrix në gjendje të rënduar psikologjike pas eliminimit, Sabiani zbulon  bisedën me mamanë e këngëtares | BoldNews.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!