Piloti i famshëm Arbër Xhaja, i cili ka surprizuar dhe dërguar dhjetëra mesazhe për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘Bi Brother Vip’, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Breaking’.

Parashutisti ka treguar se i kanë ofruar 5 mijë euro vetëm për një mesazh dedikuar Donaldit, por Xhaka ka refuzuar pasi e ka konsideruar si një mesazh të papërshtatshëm!

Jeni të gjithë kuriozë se çfarë shkruhej në atë mesazh?

Big Brother Vip: Suddenly, Romeo parachutes over the famous house - Instagramming

Do të ishte një baner i madhe, ndërsa brenda tij do të afishohej fotografia e moderatores Bora Zemani dhe vàrësja që Donaldi i dhuroi asaj për përvjetorin e lídhjes, pak kohë para se aktori të niste një romancë me këngëtaren Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë!

“Mua më kanë ofruar 5 mijë euro për të futur një mesazh. Një biznesmen nga Saranda më tha: Më bëj një baner të madh me fotografinë e Borës dhe vàrësen e Donaldit.

I thash nuk e bëjë, dhe nusja që i bértiste “jepi lekë, sa më shumë lekë”. Më kanë ofruar 5 mijë euro. I thash që nuk është punë lekësh”, tha Arbër Xhaja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!