Mbrëmja e djeshme në “Big Brother VIP Albania” solli një elímínim të dyfishtë.

Pas Xheisarës, që u largua e para, një zínxhir shpëtimesh bëri që Einxhel e Dagz të shkonin në televotim e ky i fundit të elímínohej.

Në shtëpi, largimi i tij shkàktoi ténsíone, pasi shumë prej miqve të tij zgjodhën emra tē tjerë e jo atë.

Pas eleminimit të Dagz, PM ka diçka për t’i

Sakaq, mbase “më i lumturi” nga të gjithë ishte PM, miku i tij që doli para pak javësh nga shtëpia.

Ai ka postuar një “Instastory” mbrëmjen e djeshme ku ka shprehur krenarinë për Dagz, si dhe deklaron kohën e ribashkimit fizik dhe profesional të dyshes.

“Proud with you bro. Tash osht koha #ItsPMandDagz. I love you bro, deri n’vdékje bashke”- ka shkruar teksa ka publikuar një foto të tyre duke u përqafuar gjatë hyrjes surprízë të PM në shtëpi.

Pas eleminimit të Dagz, PM ka diçka për t’i

Pas eleminimit të Dagz, PM ka diçka për t’i Kujtojmë se dy djemtë hynë si një konkurrent i vetëm në shtëpi.

Megjithatë, kur ata u zgjodhën nga publiku si të elímínuar, patën mundësinë që secili prej tyre të garonte më vete.

Publiku riktheu në shtëpi Dagzin, rrugëtimi i të cilit përfundoi mbrëmjen e djeshme.

Verë e ngjeshur për DJ PM dhe DJ Dagz, në shtator befasia e radhës (Foto) -  Telegrafi

Asokohe, u përfol shumë se zgjedhja e Arbrit për t’u rikthýer ishte një “tràdhti” dhe se mes tij e Pajtimit kishte hatérmbétje.

Por çunat na treguan edhe një herë se shoqëria e tyre vlen më shumë se gjithçka, për të dy ata…

Dj PM and Dagz ready to give up the price of 100,000 euros for an Albanian  passport - POLITIKOFF

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!