Blogeri Olti Curri edhe pse kohët e fundit nuk e kemi parë në televizion apo emisione të ndryshme ku i cili ka marrë pjesë, ai është mjàft aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë bën replíka ndaj gjërave që nuk i pëlqejnë e anasjelltas.

Mesa duket ajo çka nuk i ka pëlqyer nga mbrëmja e djeshme e “Big Brother VIP” ka qenë ímprovízími i emisionit Fiks Fare, ndaj të cilit Olti ka bërë një postim ku shkruan:

“Tani u ngrít niveli i humorit në standart TV Tirana 2000”.

Por duket qartë se këtë gjë Meridiani nuk e ka pritur aspak mirë, pas daljes së tij ai ka ripostuar postimim duke shkruajtur:

”Të paktën ne jemi në TCH, nuk kemi kapur krevatin e shtëpisë!”

Edhe Olti nga ana tjetër nuk ja ka përtuar aspak:

”Vazhdon të punojë pa pàgesë e merret me kalorsin pse i vàren këmbët. Ti nuk je në Top, por Topi të përdorisi top llastiku e talli topet me ty. Tani ulu me Sheilen dhe Palomën e bëni shtiza.”

Rikujtojmë se Meridiani doli pikërisht ditën e djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP” nga nominimi përballë Ilirit dhe Donaldit.

Ai menjëherë pas daljes pati edhe një debàt me opinionisten Balina Bodinaku ku kjo e fundit e quajti disa herë génjeshtar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!