Prej disa javësh dy ish-banorët e “Big Brother Albania VIP” Kledi Hysa dhe Sheila Haxhiraj janë përfolur për një lídhje dashurie.

E dukej se këto dyshíme u finalizuan pas postimit të një fotoje ku ata ishin të përqafuar e të buzëqeshur.

Por e vërteta qenka ndryshe…

Shokë apo më shumë? Sheila dhe Kledi iu japin fund dyshimeve me

Po mesa duket bëhet fjalë vetëm për klipin e një kënge të rë të Sheilës që e kanë realízuar së bashku.

“Për të gjithë ju kuriozët që më keni bërë pyetje sot në orën 18:00 do të merrni përgjigje”, shkroi Kledi më herët.

Kënga e Sheilës u publika pak më parë, dhe Kledi është protagonist në video.

The two former residents of 'Big Brother' caught the mat again, a new love  story?

Ata shihen shumë të afërt dhe duket që kanë patur shumë kími edhe teksa xhíronin.

Siç këngëtarja ka zbùluar, “Më e mira” është kënga e parë e albumit të saj me titull “ASTRAL”.

Krahas bashkëpunëtorëve, Sheila ka falënderuar edhe Kledin, për të cilin shkruan:

Shokë apo më shumë? Sheila dhe Kledi iu japin fund dyshimeve me

“Një falënderim në veçanti është për ty Kledi, që i ke dhënë ndjénjë dhe dashuri këtij projekti.”

Sakaq, Kledi e ka shpërndarë me hashtagun #theanswer pra përgjigja.

E mesa duket tani nuk kemi vërtet asnjë pikëpyetje…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!