Sot “Për’puthen Prime” do të jetë i mbùshur plot surpríza e të paprítura.

Po më kryesorja është fakti se për herë të parë do të jenë dy motra konkurrénte të programit.

Pjesë e programit bëhet motra e Rrushes, vajzës së parë nga Kosova në “Për’Puthen”.

Ajo është Rrushe Zyba, njihuni me konkurrenten e parë nga Kosova në  Për'Puthen që sapo hyri aty i trazoi ujërat

Vetë Olsa ka zbuluar se motra e një konkurrente do të bëhet pjesë nëpërmjet një InstaStory dhe burime për IconStyle na bëjnë me dije se është motra e Rrushes.

Mbetet për tu parë se cila motër, pasi në takim me Mevlanin, Rrushja ka shprehur se ka një motër binjake aspak të ngjàshme me të, mirëpo ka dhe motër tjetër.

Rrushja ka pasur një ‘feeling’ me Erionin jashtë, gjë e cila nuk është zhvilluar dhe ata ende nuk kanë pasur një takim. Rrushja ka zhvilluar 2 takime me Mevlanin, 1 me Azemin dhe 1 me Samiun.

No description available.

Herën e fundit pati shumë shpérthíme e të bërtítura ndàj Mevlanit, që u konsideruan si të ekzàgjëruara nga gjithë studioja.

Duket se Rrushja pëlqimin e vërtetë e ka për Erionin me të cilin ka pasur ulje ngrítje dhe herën e fundit shpérthéu ndàj tij, pasi ai nuk i kishte shkruar kur ajo mungoi në program për arsye shëndetësore.

Nuk dihet se si do të shkojë situata me dy motra në program që kanë përbàllë të njëjtit djem.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!