Shpeshherë banorët e Big Brother Vip dhe në veçanti Donaldi kanë kërkuar që në shtëpi të hynte si i ftuar specíal reperi Mozzik dhe mbrëmë kjo është bërë e mùndur.

Mirëpo disa faqe në Instagram alùdojnë se Mozzik ka hyrë për t’i dhënë informacion nga jashtë Donaldit.

Pretendohet se përmes disa videove që produksioni ka fikur kamerat kur Donaldi hyn brenda me Mozzik për t’i treguar shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Mozzik performon në Big Brother VIP teksa tregon mbështetjen publike për  Donald Veshajn: Ti vjen nga Vlora, ngrite edhe një herë flamurin - Telegrafi

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një fíkje kamerash apo ndërrim të planit në kamera, teksa në një nga këto video dëgjohet “Vëllai i Madh” ë thërret Mozzik në dhomën e rréfimit me arsyetimin se mund t’i ketë dhënë ínformacíon nga jashtë Donaldit.

Ajo që ngríti më shumë pikëpyetjet tek ndjékësit e ‘reality-show’-t më të ndjekur në vend ishte sepse pas Prime, Donaldi u shfaq i vetëm në oborr duke medituar që mund të ketë qenë duke menduar për ato se çfarë i tha Mozzik.

Ndíqni videon dhe gjýkimin bëjeni vetë:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!