Aktorja e njohur, Monika Lubonja është tashmë një nga personàzhet më të komentuar në mediat rozë.

Aventura e saj në “Big Brother VIP” ka bërë që publiku të mësojë më shumë për jetën private të artistes.

Monika ka treguar e ish-bashkëshorti e ka tràdhtuar.

Gjatë kohës që po bisedonte me Donaldin, Semin dhe me Sheilën, aktorja nuk hezitoi të rrëfente për tradhtinë e tij.

Në një moment tjetër, sërish Semi e pyeti aktoren nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë në jetë.

E Monika pohoi se ajo është tradhtuar pikërisht nga ish-bashkëshorti.

Unë prandaj thashë që për dikë që e do fort, edhe fal. Prandaj këmbëngul se e kisha eksperiencë personale…”.

Ndërkohë dje, ajo e ka përshkruar si një férr momentet e përjetuara pas divòrcit gjatë bisedës që po bënte me Egzonën.

Të shumta kanë qenë komentet për Monikën, por ai që merr më shumë vëmendje ka qenë një miku i ish-burrit të Monikës, i cili nuk jeton më.

“Po si mund të flasësh kështu për të ndjerin mikun tim Gencin??

Po ti qënke vërtet një femër e ulët, një ndýrësi!!

Po ti mendon se ne nuk e dimë se ishe pikërisht ti ajo që fillove tràdhtitë e njëpasnjëshme???”, shkruan ndër të tjera miku.E akuzoi për tradhti, flet shoku i ish-burrit të ndjerë të Monika Lubonjës: Ti e ke tradhtuar Gencin e para, e ke merituar – Gazeta Tema

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!