Monika Lubonja është një nga personàzhet më të dashur për publikun shqiptar për atmosférën që ka krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Ajo është përfolur shumë lídhur me jetën e saj private si dhe për dívorcín me ish-bashkëshortin.

Së fundmi, gjatë një bisede me Egzonën, ajo ka rréfyer se si e ka përjetuar periudhën pas dívorcít.

Ka qenë një ferr i vërtetë", Monika rrëfen për herë të parë momentin pas  divorcit (FOTO LAJM) - Albeu.com

“Kam kaluar shumë,momenti pas dívorcít ka qenë një férr i vërtetë, as e mendoja kurrë që gjërat do të shkonin ashtu”,- ka zbùluar aktorja.

Rikujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Monika flet për jetën e saj private.

Gjatë një bisede me Kledi Hysën, të cilit i tha se pavàrësisht se kanë kaluar shumë vite nga dívorcí, nuk do ta réfuzònte një mùndësi tjetër për të krijuar një marrédhénie me dikë.

Ajo shtoi se ato që ka kaluar në jetë, e kanë ndihmuar të bëhet shumë më e kujdesshme me zgjedhjet e saj.

“Jam single, e qetë, ideja vetëm për punë. E kam bërë dikur një zgjedhje dhe s’kam për të bërë më zgjedhje. S’më ka ardhur një shans tjetër, se po të më kishte ardhur… Nuk ka ardhur ndonjë rast i mirë që unë ta finalizoj. Se duke pasur një herë një dràmë në jetën tënde, je më e përgjegjshme për zgjedhjen e dytë. Edhe për veten time, sepse mamin do ta qetësoja shumë se babi iku me mendimin ‘ku do të të lë moj vajzë, iku me kokën mbrapa’. Mami vazhdon, se nëna kërkon ta sistemojë vajzën, megjithëse unë jam madhore tani, por ngelet nënë dhe unë ngélem vajza e saj. Por si duket nuk ka ardhur ai momenti. Doja të bëja tre fëmijë, kisha shumë dëshirë që Tean të mos e lija vetëm”, ka rréfyer ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!