Meridian Ramçaj u largua të premten që lamë pas nga shtëpia e “Big Brother VIP”!

Shkàk për largimin e tij në një farë mënyre u bë dhe Donaldi, pasi nominimet u lanë në dorën e tij.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer aspak ish-banorit, i cili menjëherë pas daljes ka shpérthýer në akùza, për produksionin, për banorët, për të afërm të tyre, gazetarë e këdo që ka shprehur mendimin e lirë rreth tij.

Së fundmi, përmes disa Instastory-s, ai ka sùlmuar edhe vëllain binjak të Donaldit, Romeon, të cilit i është drejtuar me fjalë ofénduése.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

“Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve. Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krahë, boll u kàpët pas b… të vajzave kur jeni ndàrë. Se të gjithë ju njohin si kunetërit e shokëve Xhemal! PS: Je lodh shumë vëlla me PR duke thënë që Meridiani iu ndàu nga gratë që ju kishin ndà më parë! Shko gjùaj për ndonjë tjetër me lekë vëlla se vetë e ke ndrit. Artistët e Shqipërisë këta”, shkruante fillimisht Meridiani.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

Nuk ka munguar përgjigja e Romeos, i cili nuk mùnd të ishte më i drejtpërdrejtë, pasi i ka bërë edhe tag në Instastory ish-konkurrentit.

“Nuk bëhet mùti petull”, shkruan aktori krahas një videoje tàllëse, dhe i bën thirrje të gjithë ndjékësve të tij të bëjnë hashtag me shprehjen, t’i bëjnë tag Meridianit, të cilin e quan “qofte që kërkon vëmendje”.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

Menjëherë kanë qenë të shumta Storyt, që bëjnë pikërisht këtë, të cilat Romeo i ka ripostuar në profilin e tij.

Sakaq, Meridiani ka zbùluar në Instastory se Romeo të cilin ai e quan “zogu”, e ka marrë në telefon dhe i ka kërkuar të takohen, dhe ka pranuar me qytetari.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

“Vazhdo me shokët e tu vlla dhe publikisht mos guxo t’i biesh më numrit tim. Këtu ndryshon qytetaria me provincialin dhe pjékuria me adoleshencë. Ja dhe me kë janë atashuare mbrojnë artistët shqiptarë. Ta gëzoni Big Brother VIP Albania”, ka shkruar Meridiani në Instastory krahas videos së Romeos, e më pas pyet ndjékësit nëse i duket qytetar.

Megjithatë, akùza ka patur edhe për familjarët e Beatrix, që i dolën në mbéshtetje me shkrimet e tyre të publikuara në rrjete sociale, pas ardhjes së parashutave në shtëpi.

“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

“Po juve jua justifikojnë tràdhtinë njerëzit e nuses, se na habitën”, shkroi Meridiani në një prej shumë postimeve të tij, duke pritur përgjigjen e ndjékësve.

Gjithashtu, ai ka thënë se nuk beson tek çifti Donald-Beatrix, e se sipas tij, maksimumi 30 ditë pas daljes dyshja do të ndàhen.“Nuk bëhet m*** petull”, Romeo i përgjigjet Meriadianit,

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!