Gjatë spektaklit të djeshëm,Meridiani diskutoi për informacionet nga jashtë.

Ai tha se informacione nga jashtë kanë hyr pafund.

Meridiani përmendi 20 mijë lekshin e Donaldit, gjithashtu edhe Elgit Dodën, i cili sipas tij komunikoi te veshi me Donaldin.

Elgiti reagoi me disa story në mënyrë íroníke.  Merdiani nuk ngùrroi t’i pergjigjej:

“Aq i paréndésishëm jam sa dhe kur përmend dikë padashje tërhéq vëmendjen nga pushimet ‘lyksoze’ ore rroftë Big Brother për hitet se do kishim ngél pa klikime dhe pa pushime.”

Dje Meridian Ramçaj ish-banor i “Big Brother VIP”, tregoi hapur që ka bërë një veprim të palejuar pa dijeninë e produksionit.

“Mqs e kam mikeshë të ngushtë jashtë Arjolën dhe kisha parë gjéndjen e saj të rénduar psíkologjíke. Ajo ishte e merakosur për fëmijët dhe 1 natë para se të hyja takova gocën e Arjolës dhe i mora varsen.E ja çova ditën tjetër Arjolës, e kam fshéhur pra e kam mbajtur në gojë.”

“Rroftë Big Brother se do kishe ngel pa klikime”/ Plas keq

Arbana nga ana tjetër nuk e përfilli shumë dhe thjesht i tha se Arjolës gjithmonë i është komunikuar për fëmijët e saj.

Ndërsa Elgit Doda ka shprehur disa herë hapur mbështetjen dhe suportin për mikun e tij Donald Veshaj gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP Albania”.

Ai gjithashtu ka krijuar një triologji këngësh që kanë qenë të shkruara dhe ideuara në bashkëpunim me Donaldin, i cili, në fillim të hyrjes së tij në format, i ka trajtuar si këngë dedíkuar ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!