Këngëtarja dhe prezantuesja e mirënjohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa ditësh ndodhet në Mauritius, për të shënuar pushimet e para për vitin 2022.

Ajo duket se po kalon një periudhë të mrekullueshme meqenëse është bërë një kohë e gjatë prej se ndodhet në një ndër ishujt më të largët të Afrikës në Oqeanin Indian.

Derisa po vazhdon qëndrimin dhe argëtimin në Afrikë lindore, ylli nuk harron që herë pas here të ndaj imazhe e video të ndryshme me ndjékësit.

Ylli i ekranit shqiptar poston vazhdimisht pamje për më shumë se 2 milionë ndjékësit e saj në Instagram.

Biondja ka shpërndàrë disa foto të màhnítshme gjatë perëndimit të diellit duke vénë në fokus linjat trupore në bikini të bardha.

“Më shkruani thëniet më të bukura që dini për perëndimin e diellit…”, ka qenë përshkrimi i fotografive.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka pranuar në hapësirën për komente nga fansat e miqtë.

Ajo ndërkohë nuk ka zbùluar se më kë po kalon këto pushime, teksa ka bërë të alùdohet për persona të ndryshëm meqë flitet prej vitesh për një lídhje dashurie të mùndshme.

Krahas imazheve mahnitëse dhe séksi para aparatit, bukuroshja ditën e sotme ka publikuar një fotografi të realízuar nga dikush nga larg në resortin luksoz ku ndodhet.

‘’Paparazzi’’, ka shkruar Luana sipër fotografisë ku shihet e shtrirë teksa shijon rrézet e diellit dhe lexon një libër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!