Klea Huta është një nga personàzhet e dashura të publikut, pas angàzhímeve të shumëllojshme që ajo ka, ku një nga më të përfolurat ka qenë edhe roli i “Norës” në serialin “Humans of Tirana” (HOT).

Moderatorja kujdéset gjithmonë që të bisedojë me ndjékësit e saj në llogarinë e saj të “Instagram”, duke i mbàjtur të përditësuar me jetën e saj, apo duke ndàrë here pas here disa sékréte të vogla.

Ditën e sotme, ajo ka bërë një mini-intervistë me ‘followers’-at e saj me anë të rubrikës “Ask me a question”.

Ajo u ka kërkuar atyre të bëjnë një supòzim për të, dhe është përgjigjur nëse ky supòzim është i vërtetë apo jo, duke na bërë të zbùlojmë të reja të pathëna për të.

Ajo që na ka bërë më shumë përshtýpje ka qenë edhe deklarata se dikur ka qenë shumë xhélozé për partnerin e saj, por duket se e ka rregulluar këtë “pròblem”.

Një nga cilësitë që Klea është shprehur gjithashtu se e ka ndryshuar është edhe kokfòrtësia.

Aktorja ka folur hapur gjithashtu edhe për përdòrimin e “Photoshop”, duke treguar që herë pas herë i editon fotot që ajo publikon.

Rikujtojmë se Klea Huta është përfolur gjatë dhe për raportin me Ermal Mamaqin, ku, e pyetur se pse nuk ndíqet me të në “Instagram”, ajo ka théksuàr se pàvàrësisht se janë kolegë, nuk kanë miqësi me njeri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!