Takimi i Romeo dhe Donaldit në “Big Brother VIP” ishte një nga më të bukurit dhe me nota humori.

Por, ky takim shkaktoi edhe shumë polemika dhe pikëpyetje pasi në fund Romeo takoi Donaldin dhe i tha diçka në vesh.

I pyetur nga Arbana se çfarë i tha të vëllait, Romeo u shpreh:

Kjo video epike tregon përfundimisht se çfarë i tha Romeo

“I thash jepi gaz”. Por, shumë persona nuk u bindën nga kjo dhe krijuan alùdime të ndryshme.

Së fundmi, Romeo ka publikuar një video në Instastory, që me shumë mùndësi e ka realizuar gjatë pushimeve në Dubai ose ia ka dërguar ndonjë fans.

Një shtetas arab thotë në video:

Romeo tregon përfundimisht se çfarë i tha në vesh Donaldit kur ishte për  surprizë herën e fundit në BB VIP

“Jepi gaz Donald. The best!”.

“Edhe ky e ka marrë vesh se çfarë i kam thënë në vesh Donaldit”- ka shkruar me humor krah videos Romeo.

Shpresojmë që pas kësaj mos të keni më dyshime.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!