Luana Vjollca na tregoi dje se po udhëtonte, duke ndarë një foto nga dritarja e avionit.

Më pas postoi një pamje fantastike, duke na treguar se po pushonte në një vend ekzotik, por pa na e zbùluar destinacionin e duke na bërë të gjithëve kuriozë.

https://www.photojoiner.net/image/OcmJ14lz

Nderkohë sot, na zbukuroi feed-in, me disa poza seksi ku duket në superformë me bikinit e saj të bardha.

Po ashtu na zbùloi se ka zgjedhur “të arràtiset” për në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore.“Arratisja” më e bukur! Luana Vjollca tani e nisi 2022-shin

Luana ka uruar të gjithë fansat e saj, duke shkruar: “Gëzuar 2022”.

Po ashtu, në InstaStory ka postuar edhe momente të tjera nga pushimet.

“Arratisja” më e bukur! Luana Vjollca tani e nisi 2022-shin

Si dhe ka treguar se nuk ka harruar absòlutisht aksesorin më të komentuar të pushimeve të saj verore, shapkat!

Asokohe, një prej ndjékëseve i vuri në dukje se nuk i ndérronte kurrë, por Luana siç di ajo, i ktheu një përgjigje gjithë elegancë e humor.

Sakaq, edhe shumë personazhe të tjerë të showbizzit zgjodhën të “arràtiséshin” këtë fillim viti, duke na treguar edhe destinacionet e tyre të preferuara.“Arratisja” më e bukur! Luana Vjollca tani e nisi 2022-shin

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!