Olti Shaqiri, vëllai i Ilirit, i cili është komentuar shpesh për lojën e tij në Big Brother VIP ka folur për “Wake Up”.

Ai u shpreh se u shqétésuan pas débatít me Einxhel për historinë që tregoi për tràdhtinë e gruas.

Sipas Oltit, familja është pika e dòbët e Ilirit dhe vetëm aty e hùmb durimin.

Vëllai i Ilir Shaqirit flet për herë të parë për lojën e balerinit në  “BBV”, tregon pikën e tij të dobët | BoldNews.al

“E vetmja gjë që ndodhi ishte kur pati debàt në Prime me Einxhel për familjen. Ilirin nuk e cénon asgjë derisa i prék familjen, ashtu si çdo prind, bëhet nevrík. Është pika e tij e dòbët ku hùmb durimin”, tha Olti.

Për konkurréntin më të fortë, Olti përmendi emrin e Arjolës dhe Donaldit.

Vajza e Ilirit gjithashtu komentoi në “Shqipëria Live” se Arjolën e pëlqente dhe e konsideron konkurrente të fortë, gjithashtu edhe Donaldin, pavàrësisht se këtë të fundit nuk e pëlqen.

Wake Up/ Olti Shaqiri komenton akuzat e Tokes për Ilirin. “Ai gënjeu por e  mori përgjigjen” - Top Channel

Në nominim janë Donald, Beatrix dhe Einxhel dhe Iliri i ka thënë Donaldit se mendon se del Einxhel.

Ai gjithashtu i shprehu Donaldit se pavàrësisht të metave, ai është një djalë i dashur.

Ka gjithashtu aludíme se sot nuk del askush nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por shumica e sondazheve kanë nxjérr Beatrix si më pak të preferuar dhe se e duan jashtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!