Banorët e ‘Bog Brother VIP’ u emocíonuan me ritmin e muzikës teksa qëndronin në dhomën e gjumit.

Iliri, Beniada, Monika, Meridiani dhe Arjola kanë nisur të kërcejnë, por veprimi i Ilirit mori vëmendje e të gjithëve.

Po zhvillohet garë e fortë mes konkurrentëve në ‘Big Brother Vip’.

Situata shkon përtej parashikimeve, dy konkurrentët e 'Big

Ata kanë vendosur të garojnë në këtë Reality Show duke u ballafaquar me njëri-tjetrin.

Iliri dhe Monika janë dy nga banorët që padýshim janë të fortë e të dashur nga publiku.

Ilirit i është bashkuar edhe Meridian duke e bërë edhe më të nxehtë situatën.

Arjola dhe Beniada duartrokitën për performancën. Situata ka shkaktuar shumë të qeshura mes tyre.

Koreografi hòqi bluzën dhe nisi të zhvíshej para Monikës. Në një moment ai e rrézoi aktoren në tokë dhe filloi të hídhej mbí të.

Por, i keni parë momentet e tyre teksa puthen? Mos i humbísni këto detaje.

https://streamable.com/yxb9hq

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!