Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më intéraktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mùndësi të njohë personàzhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Përgjatë  ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspak të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Ilirit të Big Brother i shkon ters, rrëzohet teksa bënte prova në skenë (VIDEO) - Albeu.com

Balerini Ilir Shaqiri bashkë me banorët tjerë Egzona Rafunën dhe Dritan Brama kanë bërë përgatitjet për provën javore.

Teksa po kércenin dhe zhvillonin koreografinë Iliri paprítur rrézohet dhe bíe te shkallët.

Ishte Egzona ajo që e ndihmoi për t’u ngrítur dhe vazhduan menjëherë provën sikur të mos ndodhte asgjë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!