Aktori i njohur i “Portokalli”, Florjan Binaj, i ka surprízuar të gjithë sot në rrjetet sociale me një lajm të ëmbël.

Ai ka bërë me dije se është bërë baba sërish dhe ka mírëprítur në jetë një vajzë.

Flori ka ndàrë në Instagram foton e dorës së të voglës duke e shoqëruar me një këngë të vjetër polifonike.

Mes rréshtave ai ka zbùluar se të bijës i kanë vendosur një emër të veçantë shqiptar: Vjosa.

Vlen të theksojmë se aktori ka qen një zë i fuqíshëm i nismës për kthimin e lumit Vjosa në Park Kombëtar.

Ai ka treguar se është rritur në atë lumë dhe se është dashamirës i natyrës.

Flori Binaj, në një rrëfim të sinqertë për bashkëshorten dhe fëmijët

Andaj, duket se edhe vajzës i ka vendosur emrin Vjosa për këto arsye.

VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!

Shumë urime për Florin dhe familjen e tij!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!