Në puntatën e së premtes në shtëpinë e BB VIP janë fùtur moderatoret Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca për të surprízuar mikeshën e tyre Einxhelin.

Ato janë pyetur sesi e shohin lídhjen e saj me Dagz, për të cilën Fjoralba e ka këshilluar se veç saj duhet të ketë parasysh qëllímin për të cilin është futur: lojën!

Kjo këshillë duket se nuk i pëlqeu aspak moderatores Arbana Osmani, e cila bëri një reàgim nérvoz dhe u kërkoi të largoheshin nga shtëpia.

Sherr mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit në ambientet e 'Top Channel'  | BoldNews.al

Kjo gjë komentua në rrjét si një veprim i nxítuar nga ana e Arbanës, duke qenë se Fjoralba nuk dha asnjë informacion nga jashtë, aq më tépër në një moment që Elgit Doda kishte biseduar në vesh me Donaldin pa u shqétësuar nga askush.

Por duket se nuk ka mbaruar këtu, burime pranë produksionit të BB VIP bëjnë me dije për Kryefjala.com se ditën e sotme ka shpérthýer një débàt i àshpér mes Fjoralbës dhe Arbanës në ambientet e TCH.

Arbana është shprehur se Fjoralba i ka dhénë informacion nga jashtë duke e tràjtuar Einxhel si një lojtare të dobét, ndonse moderatorja e Portokalli është shprehur se nuk tha asgjë që mùnd të ndikonte në lojën e saj.

Nuk të ula prestigjin si zonjë shtëpie”, Shpërthen debati mes Arbana  Osmanit dhe Fjoralba Ponarit - GazetaBlic

“Nëse do ti thoja që s’më pëlqen Dagz, kjo do të ndikonte në lojë”- i ka thënë Fjoralba Arbanës, e cila këtë e ka quajtur si një opinion dhe jo ndíkim.

Që në fakt po ta mendosh théllë ky është një super ndíkim nëse do të ndodhte, por Fjoralba nuk e ka thënë diçka të tillë në momentin që arrin të kuptojë se shoqja e saj e dashuruar.

Ndonëse lart e poshtë po përflitet se debàti është mbyllur me falje nga ana e Fjoralbës kundrejt Arbanës, kjo nuk është aspak e vërtetë!

Nuk të ula prestigjin si zonjë shtëpie”, Shpërthen debati mes Arbana  Osmanit dhe Fjoralba Ponarit

Të njëjtat burime bëjnë me dije se Fjoralba i ka qëndruar deri në fund mendimit të saj duke mos hezítuar asnjë moment së treguari se asgjë nuk ishte ashtu siç u trànsformua nga Arbana!

Madje Fjoralba i ka kërkuar Arbanës që produksioni e veçanërisht ajo tu kërkojë falje për mungesë etike profesionale, ku dhe është shprehur se nuk i ka kthýer përgjigje vétëm për të mos i ulur préstigjin si zonjë shtëpie.

Plas sherri mes Fjoralba Ponarit dhe Arbana Osmanit në ambientet e 'Top  Channel-it' – Indeksonline.net

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!