Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të njohur dhe më të dashur të showbizit shqiptar.

Moderatorja ka një raport shumë të mirë jo vetëm me bashkëshortin, por edhe me vjehrrën e saj.

Aq mirë shkojnë ato me njëra-tjetrën sa duken më shumë si shoqe të ngushta.

Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e

Në rastin e ditëlindjes e nënës së Gjikos, Lirijes, Elita ka publikuar disa fotografi ku shihet krah saj dhe e uron me fjalët më të ëmbla dhe e falënderon për kujdesin ndaj tyre.

Madje, moderatorja e quan “bestie”, një term referuar shoqes së ngushtë.

Epo, pa dyshím ajo është një “nuse shembullore”!Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!