Prej ditësh situata me Einxhel dhe Donaldit nuk është àspak e qetë dhe gjithçkaje iu vù vùla me largimin e Dj Dagz.

Ditën e djeshme, në llogarinë e Einxhel është publikuar një foto me përmbajtje dhùne.

Pas ngjàrjeve të fundit në “Big Brother VIP”, ku Einxhel është në shérr e sipër me Donbaldin dhe rrjédhímisht edhe me Beatrixën që është e dashura e tij.

Pikërisht në profilin e saj në Instagram është publikuar një foto e Einxhel me àrmë ku shénjestrén çiftin dhe nénkupton vràsjen e tyre.

Në pak minuta postimi ka ngjàllur komente të shumta, por është fshírë menjëherë megjithëse përdoruesit e rrjeteve sociale janë siguruar që të jetë Screenshot.

Ndërkohë më pas përmes një Instastory kanë reàguar familjarët e Einxhel me këtë status:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!