Ifigjenia, e njohur si Efi është një nga konkurréntet që ka marrë më shumë vëmendjen e djemve këtë sezon.

Për momentin ajo është e preferuara e djemve në program, ku: Bruno, Bledi, Samiu, Aldisi dhe së fundmi Mevlani kanë shprehur pëlqim të fortë për të.

Efi duket se nuk është e pozicionuar askund, pavarësisht se ka shprehur pëlqime më shumë për Brunon dhe Bledin.

Mesa duket bukuroshen nuk e pëlqejnë vetëm konkurréntët brenda programit, por edhe ish-konkurrént.

No description available.

Në një LIVE që po zhvillonte konkurrentja, ish-konkurréntët Atdhe Xharavina dhe Eduard Kuçi po i komentonin njëkohësisht të njëjtat figura (emoji).

Efi nga ana tjetër nuk i ka kthyer përgjigje dy ish-konkurrentëve. Atdheu me Eduardin janë miq bashkë.

Efi që me hyrjen e saj ajo tërhoqi vëmendjen për ngjashmërinë me prezantuesen Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjatën.

No description available.

Po sigurisht vëmendja nuk mbaroi me aq dhe në rrjet filluan të qàrkùllonin foto të saj përpara se ajo të bëhej pjesë e “Për’Puthen”.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka shpërndàrë disa foto dhe Efi në një LIVE të zhvilluar u shpreh se i vjen kéq që njerëzit gënjehen aq lehtë nga photoshop-i.

Ndërsa në InstaStory ajo postoi disa foto të saj kur ka qenë e vogël, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak dhe se nuk ka opéracíone.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!