Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’.

Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes rrufe’ të moderatores Armina Mevlani, ndërsa kjo e fundit e pyet nëse do të ketë një rikthim të Xhemi Shehut në Top Channel.

Ndërsa hezitoi disi, Salsano ‘u dorézua’ duke zbùluar projektin më të ri që do të vijë në ekranin më të dashur të shqiptarëve, Top Channel.

Friends for years, Xhemi Shehu makes a special request to Salsano Rrapos on the important day for him (PHOTO) - Gossip

Moderatorja Xhemi Shehu do të moderojë në krahë të Salsano Rrapit, ndërsa ky i fundit është aùtor i këtij emisioni, teksa vlen të përmendet një tjetër rikthim i fuqíshëm! Altin Basha do të jetë regjisor i këtij emisioni të ri.

“Po, Xhemi Shehu do kthehet në Top Channel. Do jetë përkrah meje në një program të ri që s’ka të bëjë me Portokallinë. Është në bashkëpunim me Top Channel, unë jam aùtor. Xhemi së bashku me mua është moderatore. Regjisor është Altin Basha dhe ky do të jetë një emision i ri në Top Channel”, u shpreh Salasano.

Salsano ishte i ftuar për të diksutuar për politikanët dhe lidhjen e tyre me humorin. Ai tha se asnjkherë nuk kanë ndodhur të kritikohen nga politikanë, madje ish-kryeministri Sali Berisha i ka thënë dikur se ata janë opozita e vërtetë.