Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin.

Ana e pyeti se përse ka vetëm foto me babain dhe ai tha se andej nga Dukagjini nuk i përmendim gratë.

Kjo deklaratë u diskutua edhe në studio:

“Na e kena traditë andej nga Dukagjini, e kena tradit ne me Kanun, nuk kena qejf mi përmend gratë. S’di! As nëpër foto nuk i qesim. Se kqyre, në dit t’sodit ekziston photoshop-i. Ka mundësi se bojn ndonjë dallavere. Ka njerëz që e shtijn motrën në fotografi, okej krejt në rregull, ama atë foto mund ta prési një njeri e qet motrën me nji djal që se ka taku kurrë n’jetë. Unë story qes me nonën time, po me qet foto kjo osht nona ime ose kjo osht e dashura. Nuk e boj unë. E mbaj shumë private. Familjen e kam privat!”,- u shpreh ai.

Nga ana tjetër Mikela i tha se nqs është i tillë si vjen ta gjej të dashurën para gjithë Shqipërisë dhe ai tha se nëse ndodh do e mbaj përgjegjësinë.

Ndërsa Arjani tha se eshte pak e ekzàgjéruar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!