Einxhel Shkira ka pésuar një íncídent të réndë mbrëmjen e kaluar gjatë një loje.

Teksa luante, ajo ka thýer krahun duke u dërguar kështu menjëherë për në spítal për mjékim më të specíalízuar. Jo vetëm kaq, por ajo i është nénshtrùar dhe një opéracíoni.

Në fillim banorët po qeshnin me situatën e Einxhelit duke mos e besuar moderatoren, por më pas të gjithë u angàzhuan për ta ndihmuar atë.

Një ndër ta ka qenë edhe Donaldi, i cili ka patur konflíkte me Einxhelin.

Aktori ka qëndruar gjithë natën zgjuar teksa kujdesej për Einxhelin. Madje, moderatorja bëri habí me veprimet e tij.

Fotot teksa Donaldi kujdésej për Einxhel dhe i qëndronte pranë shtratit i ka shpërndàrë Romeo Veshaj.

“Demi vëllait. Shërim të shpejtë Einxhel Shkira”, shkruan Romeo përkrah fotove të publikuara.

Kujtojmë që Einxhel dhe Donaldi kanë patur një konflíkt me njëri tjetrin që jashtë shtëpisë së Big Brother VIP mirëpo asnjëri nuk ka treguar më shumë.

Debàti mes tyre agràvoi në momentin kur Donaldi nuk zgjodhi Dj Dagz për ta shpëtuar në zinxhirin e shpëtimin.

https://www.photojoiner.net/image/Brfasyro

“Këtë gjë nuk do ia fal kurrë”, ka thënë ndër të tjera Einxhel.

Së fundmi, moderatorja ka habítur jo pak pas raportit të mirë që po shohim së fundmi me Ilirin.

Dyshja kanë patur debàte të shumta ku njëri tjetrit i janë drejtuar edhe me termat “skùth” apo “ordínere”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!