Mbrëmjen e djeshme, Donald Veshaj duket se ishte mjàft i nérvòzuar me sjelljen e partneres së tij, Beatrix Ramosaj dhe këtë shqétësim ai ka vendosur ta ndàjë me banoren e re të shtëpisë, Egzonën.

Gjatë bisedës me moderatoren e njohur kosovare, Donaldi ka thënë se është bezdísur nga deklàrata e Beatrix ku u shpreh se do të dilte nga programi nëse largohej dhe Dj Dagz.

“Ditën që mbaroi ‘PRIME’, Beatrix i tha Dagzit se do të dilte nga shtëpia nëse ai do të elemínohej”, tha aktori teksa përsëriste fjalët e saj.

“Po si mùnd të dalë ajo kur më ka mua këtu brenda? Unë mùndohem mos t’ia bëj gjërat e mëdha, ta le njéçikë. I pyesja non-stop ‘ça ke’.”-u shpreh ai i révòltùar.

Rikujtojmë se këtë shqétésim, Donaldi e ka diskutuar dhe me vetë Beatrix, duke i théksuar se gàra është vetëm një lojë.

Beatrix Ramosaj: Pse je me nérva?

Donald Veshaj: The që do dal

Beatrix Ramosaj: Nuk thashë, jo jeta nuk thashë ashtu

Donald Veshaj: E ke thënë dhe herë tjetër, që po doli Dagz do iki pas tij

Beatrix Ramosaj: Më fal o jeta

Donald Veshaj: E kam për ty që të mos mërzítesh, është lojë. Dua të dal dhe unë pas teje, po qetésohu.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!