Einxhel Shkira është banorja e BBV e cila pësoi një íncídent mbrëmjen e kaluar gjatë një loje të ímprovízuar.

Tashmë ajo ndodhet në sallën e operacíonin pas thýerjes së krahut.

Në fillim banorët e morën me të qeshur dhe nuk po e besonin moderatoren, mirëpo më pas nisën të kujdéseshin për të.

Në fillim Arjola, Monika dhe Iliri nuk po mbanin të qeshurën por të gjithë më pas u treguan vígjílent ndàj Einxhelit.

Madje Donaldi ka habitur shikuesit, pasi ka qenë ai që ka ndénjur pranë Einxhel gjatë gjithë natës.

Mirëpo, Einxhel u shtàng nga ky veprim i aktorit pasi nuk e príste për shkàk të debàteve që kanë pasur si pasojë e àrmíqësisë së krijuar.

Teksa ka qenë në dhomë me Arjolën dhe Egzonën, moderatorja ka rréfyer se gjatë përkujdésjes së aktorit, asaj po i ‘zhdùkej’ inàti ndàj tij.

“Po më ikte dhe inàti me Donaldin,po e kaloja me shàka. Thashë ishte shumë e bukur për të qenen e vërtetë”, nënvizoi Einxhel teksa ishte duke qeshur.

Tashmë pritet që Einxhel të përmirësohet pas opérimit dhe të rikthéhet në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!