“Big Brother VIP” zyrtarizoi spektaklin e së shtunës për shtýrjen e finales së tij.

Ky vendim i ka vënë banorët në dilemë nëse do ta përballojnë apo jo edhe disa javë izòlim.

Për t’i ardhur në ndihmë, “Vëllai i Madh” ka mùndësuar që ata të ndjékin dhe mendimet e njerëzve më të dashur të tyre.

(VIDEO) Donaldi në lot, merr surprizën e papritur nga dy

Në orare dhe mjedise të ndryshme të shtëpisë banorët kanë ndjékur videomesazhe nga familjarë apo njerëz të zemrës. I fundit që është surprízuar është Donaldi i cili ka marr një mesazh nga dy vëllezërit e tij Romeo dhe Mario.

Romeo: Ku je o zemra ime, ku je? Ku je se na ka marrë malli. Shumë, shumë, shumë fare! Dëgjo, duhet ta dish se ne jemi shumë mirë. Na ka marrë malli shumë por nuk është momenti që ti të vish në shtëpi. Jo vetëm për këtë gjë por jemi duke bërë edhe disa punime në shtëpi. (Qesh) Dua të jap dhe një informacion tjetër. Babi na e shpërndàu mua dhe Marios pasurinë. Ti nuk ke asgjë ta dish. Ndàj duhet të fitosh. Se e meriton fitoren dhe ti e di shumë mirë. Mba mend çfarë na ke thënë kur ke dalë nga shtëpia. Fokus! Fitore!

Mario: Shpirti i vllait. Të dua shumë, na ka marrë shumë malli.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!