Antonela Berisha, ish-banore e “Big Brother VIP” po zhvillonte një live në rrjetin social TikTok.

Ajo po pyetej rreth eksperíencës së saj si dhe kishte pyetje mbí temat rozë të momentit, e një prej tyre është krahasimi i Borës me Beatrix.

Antonela nuk dha asnjë emër, madje tha se nuk i duket normale të bëhet kjo pyetje dhe të krahasohen në këtë lloj mënyre.

Once a friend, today a rival! Published moments when Bora and Beatrix were good friends (Images that are 'driving' the network crazy) - Gossip

Kur e pyetën për Ilirin dhe Donaldin ajo tha se pa diskutim Donaldi dhe se ai e meriton fitoren.

Natyrisht, pavàrësisht se ka hyr në “Big Brother VIP” nuk mungojnë as pyetjet për “Për’puthen” e kryesisht për Mevlanin.

Antonela tha se nuk do të hyj në “Për’puthen” dhe se as me Mevlanin nuk është pajtuar ende.

Kujtojmë se Antonela e ka mbéshtétur haptaz Beatrix duke e lidhur dhe me situatën e saj në “Për’Puthen” dhe faktinn se të gjithë e gjykonin pëlqimin e saj për Mevlanin.

“Po shikoj gjýkimin e publikut në mënyrë të padrejtë! Më kujtohet situata kur unë kisha një pëlqim për një person që publiku e shikonte çift me një vajzë tjetër… dhe e gjithë Shqipëria ishte kundér. Në momentin tim më të véshtirë në shtëpi, ajo ishte e vétmja pranë meje. Dhe unë jam sot pranë saj.”

Antonela e ka përfunduar deklaratën e saj, duke thùmbuar ata që ajo i quan ‘pseùdovipa që duan të fitojnë followers’

“Sa keq që nuk jam e pështírë si disa pseùdovipa që përfitojnë nga situate që ta kenë mendimin njësoj si publiku dhe të fitojnë ca followers”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!