Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyer dhe më të çiltër të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Ajo shpesh herë është bërë vírale në rrjetet sociale me shprehjet e saj, e sidomos kur këndon këngë të ndryshme shqiptare, zakonisht të zhanrit folk.

“Parfumi” është një nga këngët, të cilat Beniada e këndon më shpesh me aùtor Sinan Hoxhën.

Beniada e këndon shpesh këngën e tij, vjen reagimi nga Sinan Hoxha -  GazetaBlic

Mbrëmë Sinan Hoxha ka qenë i ftuar në një nga klubet e Tiranës edhe ka bërë një përshëndetje të veçantë për Beniadën.

Ai gjithashtu pas mbrëmjes ka dalë në një video duke e përshëndetur Beniadën dhe duke kënduar këngën e famshme.

Beniada me mendim unanim të opinonistëve dhe të disa ish-banorëve ka potencial për të qenë një nga finalistet e “Big Brother VIP Albania”, të cilët u konfirmuan se do të jenë 4.

https://www.youtube.com/watch?v=5_cX4WKPK7k

Duke qenë se finalja u shty dhe do të jetë më 18 Skurt, “Vëllai i Madh” do t’i shpërblejë finalistët me 10,000 mijë euro.

Përveç faktit se ka potencial për të qenë një prej finalisteve, Beniadës gjithashtu iu ofrua një vend punë në Top Channel.

Ajo së shpejti do të moderojë “Procesin Sportiv” pranë Ed Manushit dhe Alesia Bamit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!